Walentynki to święto, które już od wielu lat przyjęło się w Polsce i jest co roku obchodzone przez wszystkich zakochanych i nie tylko. W naszej klasie dzieci również uczciły dzień świętego Walentego. Wszyscy uczniowie ubrali się w tym dniu na czerwono. Klasa szkolna była pięknie przystrojona. Każdy uczeń przygotował Walentynkę, która wzięła udział w konkursie. Walentynki najpierw były wystawione na szkolnej wystawie, gdzie każdy mógł się im dokładnie przyjrzeć i wybrać tę, która mu się najbardziej podobała. Potem odbyło się tajne głosowanie, podczas którego dzieci wybrały dwie kartki. Ich twórcy otrzymali nagrody, a wszystkie dzieci otrzymały nagrodę pocieszenia – czekoladowe serduszko i lizaka z serduszkiem.