Mikołajki w Magellanie!

20161206_mikolajki_m_3

Mikołajki w szkole to nie tylko okazja do rozluźnienia atmosfery podczas lekcji, to także szansa, by poprawić nastrój sobie i innym. Tego dnia wszyscy jesteśmy Mikołajami, przebieramy się w czerwone bluzeczki i zakładamy mikołajkowe czapeczki. Możemy obdarować kolegów z klasy, albo kogoś spoza naszego najbliższego otoczenia. Nie chodzi wcale o drogie prezenty, ale drobne gesty i życzliwość. W Świętego Mikołaja wierzy coraz mniej osób, ale w grudniu czar brodacza w czerwonym uniformie udziela się wszystkim. Prezenty lubi dostawać przecież każdy. W szkolnych warunkach Mikołajki są dobrą zabawą i okazją do bliższego poznania kolegów z sąsiednich ławek.

 

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]