Magellans’ Adventures – Anglia!

2018_11_adventures_anglia_03 Uczniowie klas pierwszych odwiedzili Londyn, stolice Anglii - wspolnie zbudowalismy Big Ben, London Eye. Wszyscy na pewno na dlugo zapamietaja swoje budowle z tego pieknego kraju Krolowej Elzbiety II.  Oczywiscie, wiele osob pilo tez 5 oclock tea z herbatnikami.  Niektorzy  nawet byli tak zafascynowani krajami Krolewstwo Zjednoczonego, ze postanowili opowiedziec wszystkim podczas swoich prezentacji.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]