Lekcja polskiego i powieść omawiana inaczej!

2018_05_jezyk_polski_lapbook_01

Podczas lekcji języka polskiego uczniowie klas 4a i 4p przygotowali lapbooki poświęcone powieści "Tajemniczy ogród". W swoich książeczkach zebrali informacje o świecie przedstawionym lektury: opisali czas i miejsca akcji,bohaterów, najważniejsze wydarzenia i zagadnienia. Każdy uczeń wykazał się wielką kreatywnościąi opracował lapbook według własnego projektu. Okazało się, że podczas wycinana, naklejania,kolorowania wszyscy świetnie się bawili i zapamiętali wiele informacji.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]