Science- zajęcia, kóre zaciekawiają!

2019_09_science_04

Celem zajęć jest rozwinięcie umiejętności formułowania pytań oraz poznanie podstawowego słownictwa angielskiego w zakresie przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia ). W miesiącu wrześniu: Omówienie w jaki sposób będziemy pracować na lekcjach Science. Dzieci poznają składnik przyrody: nieożywione elementy przyrody; ożywione składniki przyrody; wytwory działalności człowieka. Jakimi sposobami poznajemy przyrodę; rola zmysłów.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]