We wrześniu ruszył nasz autorski program dydaktyczny nauki języka angielskiego.

„Magellan’s Adventures” jest programem anglojęzycznym, który wykorzystuje edukacyjną zabawę do nauki języka jak i zdobycia wiedzy o świecie. Program ten zakłada, iż przez atrakcyjność zadań, pokazów, pomocy naukowych, a także wyzwań nowych projektów do własnej kreacji przez uczniów, opanowanie materiału w obcym języku jest łatwiejsze i przyjemniejsze, a przede wszystkim skuteczniejsze.

„Magellan’s Advertures” to swoista podróż po wszystkich kontynentach, gdzie poznawane są zagadnienia z geografii, historii i kultury, a także ciekawostki dotyczące odkryć, wynalazków, sztuki, kuchni, czy nawet muzyki współczesnej.

„Magellan’s Adventures” są zajęciami autorskimi, które mają za zadanie rozwój wiedzy o świecie ze szczególnym naciskiem na kulturę i komunikację.