W dniu dzisiejszym miało miejsce kolejne ciekawe wydarzenie szkolne „EKO-moda”, czyli pokaz mody recyklingowej. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać stroje z materiałów do recyklingu. Liczyła się estetyka wykonania i kreatywność. W ruch poszły więc worki foliowe, reklamówki, nakrętki, plastikowe butelki, gazety, tektura, itp. Uczestnicy popisali się ogromną wyobraźnią i zaangażowaniem. Każdy strój był przemyślany i wyrażał jego osobowość. Każdemu występowi towarzyszyła też autorska choreografia. Serdecznie gratuluję każdemu (Każdy brał udział w przygotowaniach) -jesteście super. Gratujemy wygranej :Marysia B z klasy 6j- 1 miejsce w kategorii indywidualnej W kategorii grupowej I miejsc zdobyła 1o. Gratulacje dla wszystkich uczniów.