Planeta Zalesie!

2019_04_zalesie_02

Jest to miejsce rekreacji, gdzie główną atrakcją jest Dzielnica Filmowa, czyli park rozrywki i edukacji. Stanowi ona połączenie muzeum, placu zabaw, lasu i miejsca piknikowego. Znajduje się tu 300 eksponatów filmowych: w tym kolekcja kilkudziesięciu najsłynniejszych samochodów filmowych,bajkowych, motocykli. Zobaczyć również można repliki robotów (30 sztuk) znanych z popularnych produkcji filmowych.

Duże wrażenie na dzieciach zrobiły gigantyczne grzyby, monster trucki, duże ludziki z żołędzi.Z historią dinozaurów zapoznać się można na ścieżce discovery. Wiele radości sprawiały gry plenerowe XXLI wystawa muzyczna z interaktywnymi skrzyniami muzycznymi. Znaleźć tu można było też samolot, helikopter, strefę militarną, salę zabaw, mini golf, punkty gastronomiczne i place zabaw.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]