Tradycja świątecznych kiermaszy jest od kilku lat bardzo popularna w całej Europie. Przed świętami Bożego Narodzenia ludzie tłumnie udają się do centrów swoich miast i miasteczek, by zaopatrzyć się w smakołyki bożonarodzeniowe i ozdoby choinkowe ręcznie wykonywane.

W Szkole Magellana Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy odbył się przy udziale uczniów i Rodziców. Dzieci przygotowywały się do niego z wielkim entuzjazmem kilka tygodni wcześniej. W domu z rodzicami piekły pierniczki, następnie w szkole samodzielnie je ozdabiały. Na kiermaszu można było kupić własnoręczne wyroby świąteczne – pierniczki pięknie zapakowane, szopki z ciasta, kartki świąteczne, ozdoby choinkowe.

Dochód ze sprzedaży produktów na kiermaszu został przeznaczony na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie 🙂