„Wierszowisko” – konkurs recytatroski!

2018_02_wierszowisko_01

Rok 2018 ogłoszono rokiem Zbigniewa Herberta, w roku tym przypada także 65. rocznica śmierci Juliana Tuwima. Był to idealny czas na przypomnienie twórczości tych dwóch wspaniałych polskich poetów.Zachęcaliśmy wszystkich uczniów do sięgnięcia po twórczość Herberta i Tuwima i zaprezentowania swoich interpretacji ich wierszy podczas corocznego konkursu recytatorskiego -" Wierszowisko".

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]