Wierszowisko 2019 – VI konkurs recytatorski

2019_01_wierszowisko_01

To już VI edycja konkursu. W Wierszowisku mogli wziąć udział uczniowie ze wszystkich klas. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach, ucziowie młodsi i starsi. Uczniowie recytowali wiersze Wisławy Szymborskiej i Michała Rusinka. Uczniowie z przyjemnością odbierają wiersze, w których świat rozwija zainteresowania, daje możliwość zrozumienia innych ludzi i otaczającego świata. Obcowanie z poezją przygotowują ucznia do właściwego odbioru literatury.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]