Warsztaty Wielkanocne!

2017_04_warsztaty_wielkanocne

Klasa 3 P brała udział w warsztatach świątecznych , które poprowadził tata jednej z uczennic Pan Krzysztof Kargol, artysta-malarz. Uczniowie mogli zobaczeć jak wygląda praca nad tworzeniem obrazów. Całe zajęcia poświęcone były wykonaniu kartek świątecznych. Jeszcze raz ogromne podziękowania dla p. Krzysztofa za ciekawie przeprowadzone zajęcia z dziećmi! Wszyscy byli bardzo zadowoleni i wykazywali duże zaangażowanie w trakcie pracy! :)

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]