Utalentowani Uczniowie Magellana

2019_12_badminton_01

Gratulujemy naszemu uczniowi Maksowi K. z klasy 7s wspaniałych wyników w badmintonie. Maks jest bardzo pracowitym, ambitnym i utalentowanym chłopcem, który w ostatnim czasie odniósł wiele sportowych sukcesów. Został potrójnym medalistą w Międzynarodowym Turnieju Badmintona Carpatia Bad 2019. Grand Prix Polski Młodzików Józefosław 2019 oraz II miejsce w XXII Młodzieżowych Igrzyskach w Badmintonie. Brawo!

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]