Talent Show!

2018_02_talentshow_06

Na szkolnej scenie wystąpili uczniowie, uczestnicy zajęć dodatkowych i nie tylko. Rodzice będą mogli zobaczyć występy np.: cheerleaders, baletu, hip - hopu itp. Uczniowie Szkoły Magellana zaprezentują swoje umiejętności nabyte podczas roku szkolnego. Była to okazja do zaprezentowania swoich umiejętność ale także jest to okazja do nabierania doświadczeń w występowaniu przed publicznością oraz do "zarażenia” innych swoją pasją.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]