Projekt Klubu Młodego Odkrywcy – „Magiczne pismo”

CNK

Szkoła Magellana bierze udział w ogólnopolskim programie Klubów Młodego Odkrywcy koordynowanego przez Centrum Nauki Kopernik. Klub Młodego Odkrywcy w naszej szkole jest miejscem gdzie pod okiem opiekuna klubu dzieci mogą przeprowadzać eksperymenty i obserwacje.

W lutym nasi uczniowie odkryli niezwykłe zastosowanie jodyny, witaminy C i wody utlenionej. Samodzielnie przygotowali roztwór, dzięki któremu mogli stworzyć niewidzialne napisy, które będą mogli odczytać tylko wtajemniczeni.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]