Projekt Klubu Młodego Odkrywcy

cnk

Uczniowie Szkoły Magellana w ramach Projektu Klubu Młodego Odkrywcy, pojechali  do Planetarium na zajęcia pt. "Słoneczna Podróż". Dzieci wzięły udział w lekcji  w planetarium Niebo Kopernika. Prezenterzy planetarium podczas pokazu opowiadali jak Ziemia się kręci i co z tego wynika, skąd się biorą pory roku i czemu nam się wydaje, że Słońce porusza się po niebie. Uczniowie mieli okazję poszerzyć zarówno swoją wiedzę, jak i horyzonty.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]