Pierwszy dzień wiosny!

2019_03_wiosna_01

Tego dnia dzień równa się z nocą, która będzie coraz krótsza, a dzień coraz dłuższy. Ten, kto ma oczy i uszy otwarte i jest znakomitym obserwatorem, ujrzy wiosnę, usłyszy ją i poczuje. Wiosna to przecież słońce, zielone pąki i pierwsze kwiaty, to śpiew ptaków i powiew ciepłego wiatru.Wszyscy chcemy szybkiego jej przyjścia, żeby tradycji stało się zadość, uczniowie klas 0-3 w kolorowym korowodzie , przebrani w zielono – żółte stroje byli nad pobliski przedszkolny staw utopić Marzannę, symbol zimy. Klasy starsze 4-8 zaplanowały wyjścia lub inne atrakcje żeby uczcić nadejście wiosny.

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

[responsive-menu]