Ogólnopolski Konkurs FOX z języka angielskiego!

2017_05_konkurs_jezyka_angielskiego

Ogólnopolski Konkurs FOX z języka angielskiego!

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła, zajęła I miejsce w powiecie piaseczyńskim w Ogólnopolskim Konkursie FOX z języka angielskiego.

W szczególności gratulujemy: Dominice Kolińskiej kl IV A tytuł laureata (maksymalna ilość punktów w konkursie) Nagroda - wyjazd językowy Rogatko Krysia kl V A bardzo dobry wynik Skąpska Lena kl V A bardzo dobry wynik Pisarkiewicz Karolina kl III A bardzo dobry wynik

Wyróżnienia dla: Szotko Paulina kl III A Koczy Jakub kl IIIA

Gratulujemy wszystkim uczniom i nauczycielom języka angielskiego, Pani Agnieszce Zalasie, Ewie Pruchnik i Jolancie Stacey.

2017_05_konkurs_logicznego_myslenia2a