magellan_fotki_5

Klub Sportowy Magellana

Klub Sportowy Magellana - Sport zapewnia Państwa dziecku harmonijny rozwój i kształtuje zdrowe nawyki związane z aktywnością fizyczną, co w przyszłości pomoże mu utrzymać ciało w dobrej formie. Zajęcia sportowe rozwijają nie tylko fizycznie, ale też sprawiają sporo radości dzieciom, które doświadczają podczas nich zarówno rywalizacji, jak i współpracy w grupie.

Sport powinien stanowić nieodłączny element codziennych zajęć dla dzieci. Organizując więc czas dodatkowy, warto na stałe wpisać w grafik zajęcia z pływania, aikido czy piłki nożnej – nie jednak zamiast języka angielskiego, aktorstwa czy szachów, ale wspólnie z nimi. Jeżeli zależy nam na prawidłowym rozwoju psychofizycznym naszego dziecka, a niezaprzeczalnie tak jest, zadbajmy o porcję ruchu i sportowego współzawodnictwa.  Uśmiech dziecka wynagrodzi każde poświęcenie!

• Piłka nożna
  • Wschodnie sztuki walki