NGO w 2k

20150505_115309

Podczas zajęć National Geographic - Klub Młodego Odkrywcy, uczniowie klasy II K poznali zwierzęta, które wykorzystują swoje barwy, aby przeżyć. Uczniowie przypomnieli sobie , co wiedzą na temat kameleonów i porównali to z wiadomościami podanymi w tekście. Podczas zajęć poznali zwierzęta takie jak pawi pająk, mandaryn czy mandryl i dowiedzieli się w jakim celu wykorzystują swoje kolory.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]