Nauka przez zabawę

2k

She is swimming to school - tak dzielnie i śmiesznie uczniowie klasy 2k oraz 2m dzisiaj ukladali zdania - wedlug metody VAK (Visual-Auditory-Kinesthetic).  Była to świetna zabawa, ponieważ uczniowie mieli szansę wypróbować swoje talenty w układaniu zdań przed całą klasą, a wszystkim zabawa się tak spodobała, że ułożyli pytania przez inwersję.  Najśmieszniejsze zdania oraz pytania wyszły Jasiowi K. Congratulations!

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]