National Geographic-Młody Odkrywca

ng

Na klasowych zajęciach w ramach projektu National Geographic-Młody Odkrywca, uczniowie klasy II k dowiedzieli się co to jest "słone złoto". Wyruszyliśmy w bajkową podróż w głąb kopalni, poznaliśmy tajniki wydobywania "słonego złota", dowiedzieliśmy się jakie narzędzia wykorzystuje sie do jego obróbki. Uczniowie przeczytali legendę o Księżniczce Kindze. Dzieci dowiedziały się co to są "słone przesądy", poznali rownież definicję solanki i kieratu.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]