National Geographic ­ ,,Poszukiwanie piękna” – 2m

NG

Tematem dzisiejszych zajęć w ramach programu National Geographic było „Poszukiwanie piękna”. Od zarania dziejów piękny wygląd jest przedmiotem marzeń większości ludzi. Na przestrzeni wieków to piękno bardzo różnie rozumiano. Uczniowie klas drugich podczas zajęć sprawdzali jak w różnych kulturach ludzie próbowali doskonalić urodę. Wspólnie zastanawiali się czy poprawianie urody jest zawsze słuszne i bezwzględnie konieczne. Uczniowie wyruszyli w podróż do dalekiej Afryki, poznali  plemię Wodaabe, odwiedzili Japonię oraz poznali skład starożytnych kosmetyków. Wspólnie zastanawiali się czy Mona Lisa, mimo upływu czasu, jest ciągle ideałem piękna.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]