Międzyplanetarna podróż z Małym Księciem

2018_09_malyksiaze_03

Uczniowie klasy 7A wyruszyli w międzyplanetarną podróż z Małym Księciem. Rozpoczęli od wykonania makiet wszystkich planet odwiedzonych przez Małego Księcia.Pamiętali także o ich mieszkańcach. Następnie odtworzyli trasę wędrówki Małego Księcia,porządkując planety w odpowiedniej kolejności. Omówiliśmy i ceniliśmy zachowanie istot zamieszkujących kolejne planety. Dzieci dzieliły się swoimi przemyśleniami dotyczącymi ludzkiej natury.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]