Magellan’s Adventures – Germany

DSC_9497

Podrozujac z Magellan's Adventures, przyjechalismy do Niemiec - kraj, ktory graniczy z Polska.  Uczac sie po angielsku o jego pieknej kulturze oraz walorach, uczniowie Szkoly Magellana dowiedzieli sie o Legolandzie, wiec postanowili przyniesc klocki Lego i przeprowadzic sie na caly dzien do Legolandu. Zabawa byla swietna, a wszyscy bardzo ladnie porozumiewali sie po angielsku.  Congratulations to Basia, Michalina oraz Zosia team oraz Maciej W z klasy 2k!