Magellan’s Adventures – Germany

DSC_9497

Podrozujac z Magellan's Adventures, przyjechalismy do Niemiec - kraj, ktory graniczy z Polska.  Uczac sie po angielsku o jego pieknej kulturze oraz walorach, uczniowie Szkoly Magellana dowiedzieli sie o Legolandzie, wiec postanowili przyniesc klocki Lego i przeprowadzic sie na caly dzien do Legolandu. Zabawa byla swietna, a wszyscy bardzo ladnie porozumiewali sie po angielsku.  Congratulations to Basia, Michalina oraz Zosia team oraz Maciej W z klasy 2k!

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]