Lekcja fizyki – doświadczenia z bezwładnością!

2018_04_lekcja_fizyki_05

W ramach lekcji fizyki uczniowie z klasy VII realizowali indywidualny projekt, w ramach którego każdy przygotował demonstrację wykorzystującą bezwładność. W ten sposób omawiany temat zasad dynamiki Newtona urozmaiciliśmy własnymi poszukiwaniami inspiracji i przygotowaniem demonstracji. Pogoda dopisała, a nauka przez doświadczenie jest z całą pewnością ciekawsza i bardziej wartościowa.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]