„Konkurs Pięknego Pisania” w 1p

1

Najlepszą motywacją do pracy są oczywiście nagrody, szczególnie dla naszych pierwszaków. Żeby wydobyć z dzieci ich faktyczne możliwości, przydają się także elementy rywalizacji w postaci konkursów. Dziś odbyła się pierwsza edycja Konkursu Pięknego Pisania. Uczniowie najpiękniej jak potrafili przepisali pewne zdanie, a następnie oddawali głos na jedną z prac, przyklejając do niej czerwone serduszko. Dodatkowe serduszka, za bezbłędne przepisanie, nakleił nauczyciel. Czworo zwycięzców otrzymało wyjątkowe nagrody.