„Konkurs Pięknego Pisania” w 1p

1

Najlepszą motywacją do pracy są oczywiście nagrody, szczególnie dla naszych pierwszaków. Żeby wydobyć z dzieci ich faktyczne możliwości, przydają się także elementy rywalizacji w postaci konkursów. Dziś odbyła się pierwsza edycja Konkursu Pięknego Pisania. Uczniowie najpiękniej jak potrafili przepisali pewne zdanie, a następnie oddawali głos na jedną z prac, przyklejając do niej czerwone serduszko. Dodatkowe serduszka, za bezbłędne przepisanie, nakleił nauczyciel. Czworo zwycięzców otrzymało wyjątkowe nagrody.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]