Klub Czytelniczy „PoczytajMy” w przedszkolu

poczytajmy_w_przedszkolu2016_14

Uczestniczki koła literackiego (uczennice klas III i V) należące do programu "Poczytajmy" organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Założyły klub czytelniczy i organizują spotkania czytelnicze dla przedszkolaków oraz najmłodszych uczniów naszej szkoły.

25 października Filomena, Karolina, Marysia, Lena i Oliwia odwiedziły przedszkole NibyLandia i przeprowadziły zajęcia poświęcone książce Martyny Wojciechowskiej "Matina, żywa bogini z Nepalu". Dziewczynki przeczytały dzieciom opowiadanie i zaproponowały zabawy - quiz dotyczący tekstu, zabawę w boginię, kolorowanie mandali, malowanie buziek i rączek, taniec. Spotkanie było bardzo radosne i inspirujące.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]