Kangur Matematyczny

727_kangur2014

Udział w konkursie to prestiż i wysoka ranga wypracowana przez Międzynarodowy Zespół Matematyków. Swoją wszechstronną wiedzą matematyczną z mistrzowską umiejętnością przygotowują zadania testowe dla poszczególnych kategorii wiekowych, które są tłumaczone w językach krajów świata biorących udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ,,Kangur”. Poniżej dokładne wyniki. Gratulujemy uczniom wspaniałych wyników!

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]