How much time do you need?

DSC_8717

Uczniowie Fun English 1 uczyli sie dzisiaj roznicy miedzy “how much” oraz “how many” w pytaniach – towarzyszyla im przy tym zabawa w grupy.  Bylo bardzo ciekawie, gdyz uczniowie probowali policzyc ile ile wody – ale nie dalo sie – wtedy zrozumieli, ze niepoliczalne rzeczy sa “how much” nawet jak czas “how much time do you need.”  Ta lekcja zabawy na pewno przyda sie juz wkrotce!

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]