Dzień Dziecka w Magellanie!

2018_06_dzien_dziecka_09

Dzień Dziecka w naszej szkole minął pod znakiem sportowych zmagań.W czasie trwania rywalizacji drużynowych każdy uczeń mógł uczestniczyć w konkurencjach indywidualnych takich jak: skoki przez skakankę, rzuty do celu oraz strzały na bramkę.Była również "Wyprzedaż garażowa" oraz niespodzianka w postacidmuchanego statku do zjeżdżania i skakania . A na koniec wszystkich atrakcji lody dla każdego!

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]