Dzieci pana Astronoma

IMG_7183 Dzieci Pana Astronoma” Wandy Chotomskiej to tytuł lektury omawianej w klasie II m. Książka w humorystyczny sposób opowiada o perypetiach bliźniąt: Teleskopka i Teleskopki. Uczniowie inspirowani książką tworzyli ilustrację oraz opis najciekawszego ich zdaniem opowiadania. Efekty swojej pracy prezentowali na forum klasy. Podsumowaniem zajęć był quiz wiedzy sprawdzający znajomość lektury.
« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]