Akcja czytelnicza – „Jak nie czytam jak czytam”?

2018_6_akcja_czytelnicza_02

Uczniowie naszej szkoły wzieliudział w III edycji akcji czytelniczej „Jak nie czytam jak czytam”. Symbolem akcji jest bicie rekordu liczby uczniów czytających w jednym momencie,ale tak naprawdę chodzi o budowanie pozytywnego wizerunku książki. Rekord ma uświadamiać spektakularną skalę akcji mediom i osobom z zewnątrz oraz stanowić motywację dla uczniów. Tego dnia prosimy, aby uczniowie zabrali do szkoły swoje ulubione książki :)

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]