Żywioł wody

DSC02895

Na lekcji edukacji wczesnoszkolnej klasa I M pogłębiła wiedzę na temat żywiołu wody na podstawie czasopisma National Geographic Odkrywca. Dowiedziała się na czym polega skraplanie wody, jakie są stany skupienia i jaka jest jej zawartość w organizmach żywych. Dzieci zapoznały się również z obiegiem wody w przyrodzie, odkryły jej ważną rolę dla życia na Ziemi.

 
« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2018/2019

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy II, III, IV i VII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl