Zimowe Duety

IMG_6871

Koncert dla wszystkich☺. Występujący zaśpiewali w duecie piosenkę o tematyce zimowej. W koncercie mogli brać udział również dzieci z rodzicami. Impreza otwarta.  Występujący otrzymali dyplomy i nagrania z koncertu. Dzieci występowały na scenie, śpiewały do mikrofonu, a niektórzy  byli przebrani. Wstęp na ten wspaniały koncert był darmowy☺, ale każdy otrzymał symboliczny bilecik- pamiątkę.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]