Zielniki 3a

20141126_092339

Uczniowie z klasy 3a od kwietnia tego roku zbierali rośliny do swoich zielników. Wybierali ciekawe okazy roślin, zrywali je, suszyli a potem umieszczali w swoich zielnikach. Teraz zielniki zaprezentowali na wystawie, na której wszyscy uczniowie Magellana mogą je podziwiać. Rośliny pochodzą z różnych miejsc, z łąk, ogrodów przydomowych, lasów. Dzieci włożyły wiele trudu, by  przygotować swoje zielniki.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2018/2019

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy II, III, IV i VII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl