Zabawy z mierzeniem długości w 1p

20150108_112139

Posługiwanie się linijką może być dla sześciolatków wyzwaniem, ale jednocześnie wspaniałą zabawą. Pierwszaki dowiedziały się dziś, w jaki sposób przykładać linijkę do mierzonego odcinka oraz jak odczytywać jego długość. Dzieci miały też okazję, aby popracować trochę w parach, co dało im możliwość rozwijania swoich kompetencji społecznych. Te umiejętności na pewno przydadzą im się w przyszłości.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]