Z Magellanem w Australii!

2019_03_australia_03

Na zajęciach Magellan's Adventures uczniowie prezentowali piękny kraj Australię. Australia - państwo położone na półkuli południowej, obejmujące kontynent Australia, wyspę Tasmanię i inne znacznie mniejsze wyspy na Oceanie Indyjskim i Spokojnym. Stolicą kraju jest Canberra, największym miastem jest Sydney. Australia jest szóstym pod względem powierzchni państwem świata. Bardzo zafascynował nas ten piękny kraj, różnorodność kultur, egzotyczne zwierzęta, lecz najbardziej podobały nam się rafy koralowe.

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

[responsive-menu]