Wystawa i Teatr Robotyczny w Centrum Nauki Kopernik

2019_01_teatr_robotyczny_05

Nasi uczniowie cyklicznie uczestniczą w wystawach, mini-warsztatach i spektaklach w Planetarium. Tym razem poza wystawą odwiedzili Teatr Robotyczny.

Roboty i emocje? To żadna pomyłka! Występujące w teatrze robotycznym Robothespiany to zaawansowane technologicznie humanoidy, poruszające się przy pomocy sprężonego powietrza. Potrafią nie tylko mówić, gestykulować i poruszać głową, ale także prezentować swój nastrój. Taką możliwość dają im oczy z wyświetlaczy LCD oraz pomoc znakomitych aktorów, którzy użyczyli robotom swoich głosów.

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

[responsive-menu]