Wizyta znanego pisarza – Wojciecha Mikołuszko

miko

Dziś Szkołę Magellana odwiedził znany pisarz Wojciech Mikołuszko. Jest on autorem wielu popularnych książek dla dzieci, pracuje jako dziennikarz, jest również ojcem trójki dzieci. To właśnie dzieci zainspirowały pana Wojciecha do poszukiwania odpowiedzi na jakże trudne pytania, codziennie stawiane przez młodych czytelników.  Poszukiwania te zaowocowały napisaniem  niezwykle ciekawych i barwnych książek. Uczniowie podczas spotkania mogli zadawać autorowi pytania, na które pisarz cierpliwie odpowiadał. Dowiedziliśmy się między innymi jak długo trwa napisanie książki, skąd pisarz czerpie pomysły oraz czy książki dla dzieci pisze się łatwiej niż dla dorosłych.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl