„Wierszowisko 2015 „- II szkolny konkurs recytatorski w Magellanie

20150220_132618_1600x1200

W „Wierszowisku” wzięli udział wszyscy chętni uczniowie. W tym roku uczniowie recytowali wiersze księdza Jana Twardowskiego w setną rocznicę jego urodzin. Każdy uczestnik konkursu przygotował jeden wiersz, którego wysłucha komisja, a następnie wyłonieni zostali zwycięzcy – jedna osoba z każdej klasy. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Oprócz tego wszyscy uczniowie dowiedzieli się kim był Ksiądz Jan Twardowski.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]