Spotkania Klubu Czytelniczego z koła literackiego!

2016_12_klubczytelnika2

22 grudnia uczennice z klubu czytelniczego PoczytajMy odwiedziły pierwszoklasistów. Przeczytały im historię "Wioska Świętego Mikołaja" pochodzącą z ze zbioru "Nela na kole podbiegunowym". Po niezwykle ciekawej lekturze przyszedł czas na wspólne zabawy. Dzieci z klasy 1K nauczyły się rysować renifery, śpiewały kolędy i rozmawiały o wymarzonych prezentach. Takie spotkania nie tylko promują czytelnictwo, ale także integrują środowisko szkolne. A wszystko w atmosferze świetnej zabawy!

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]