Spotkania Klubu Czytelniczego z koła literackiego!

2016_12_klubczytelnika2

22 grudnia uczennice z klubu czytelniczego PoczytajMy odwiedziły pierwszoklasistów. Przeczytały im historię "Wioska Świętego Mikołaja" pochodzącą z ze zbioru "Nela na kole podbiegunowym". Po niezwykle ciekawej lekturze przyszedł czas na wspólne zabawy. Dzieci z klasy 1K nauczyły się rysować renifery, śpiewały kolędy i rozmawiały o wymarzonych prezentach. Takie spotkania nie tylko promują czytelnictwo, ale także integrują środowisko szkolne. A wszystko w atmosferze świetnej zabawy!