magellan_fotki_2

Zasady rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

Obecnie prowadzimy nabór na rok szkolny 2020/2021 do klas:

- zerówka

- klasa I

- klasa V (uzupełniający)

- klasa VII (uzupełniający)

Terminy rekrutacji :

Rekrutacja dla klas I

* 25 stycznia / sobota / godz. 10.00-12.00 Dzień Otwarty

1. W roku szkolnym 2020/2021 rekrutacja prowadzona jest od stycznia 2020r.

2. Spotkania  indywidualne.  Po  wcześniejszym umówieniu się telefonicznym lub mailowym.

3. Rekrutacja będzie prowadzona do wyczerpania miejsc.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy sekretariat@szkola-magellana.pl lub telefoniczny tel.(+48) 22 750 76 42,  tel. kom.(+48) 609 200 577 w celu umówienia się na  spotkanie.

Procedura rekrutacji

1. Złożenie przez Rodzica lub prawnego opiekuna dziecka drogą elektroniczną lub osobiście w sekretariacie szkoły dokumentów rekrutacyjnych:

- Formularza zgłoszeniowego dziecka.

- Kwestionariusza rekrutacyjnego dla rodzica.

- Opinii nauczyciela przedszkolnego.

2. Spotkanie z kandydatem do szkoły, który weźmie udział w specjalnie przygotowanych zajęciach edukacyjnych mających na celu wzajemne poznanie.

3. Indywidualna rozmowa z Rodzicami kandydata mająca na celu omówienie zasad współpracy ze szkołą.

4. Podpisania przez rodzica lub opiekuna prawnego dziecka Umowy o kształceniu ucznia.

5. Spotkanie informacyjne rodziców z wychowawcą danej klasy odbywające się pod koniec sierpnia 2019 r.

Priorytety rekrutacji uczniów

Dyrekcja Szkoły Magellana przyjmuje następujące priorytety pierwszeństwa w przyjęciu do szkoły:

1. dla dzieci, które uczęszczały do Niepublicznego Przedszkola NibyLandia,

2. dla dzieci, które mają lub miały rodzeństwo uczęszczające do Niepublicznego Przedszkola NibyLandia,

3. dzieciom pracowników Niepublicznej Szkoły Magellana oraz Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

Sekretariat szkoły

ul. Rubinowa 8, 05-500 Piaseczno

czynny w godzinach: poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00

tel.(+48) 22 750 76 42

tel. kom.(+48) 609 200 577

e-mail: sekretariat@szkola-magellana

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

[responsive-menu]