Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia!

2017_05_konkurs_logicznego_myslenia2

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia!

Uczniowie naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia na 4318 uczniów biorących udział w konkursie, uplasowali się na miejscach od 3 do 40 . Uczniowie otrzymają nagrody książkowe, wyróżnienia i dyplomy uznania.

Logiczne Myslenie - poziom I klasy I-III Szczególne gratulacje dla:

-Karoliny Pisarkiewicz z klasy III A za zajęcie 3 miejsca, Dyplom laureata , Nagroda książkowa

-Karolina Szysz z klasy III A za zajęcie 4 miejsca , Dyplom laureata , Nagroda książkowa

-Macieja Kupisa z klasy III A za zajęcie 10 miejsca, Dyplom laureata ,

-Franciszka Lubańskiego z klasy III A za zajęcie 15 miejsca, Dyplom wyróżnienia

Logiczne Myslenie - poziom II klasy IV-V Szczególne gratulacje dla:

- Piotra Bagorro z klasy IV A za zajęcie 9 miejsca, Dyplom laureata

- Maksa Domżalskiego z klasy V A za zajęcie 11 miejsca, Dyplom wyróżnienia

Gratulujemy uczniom i nauczycielom wspaniałych wyników. W szczególności podziękowania dla p.Marty Szarek, Michaliny Gajewskiej, Pauliny Zegarek