Addvantage member logo.bmp

Szkoła Magellana partnerem Cambridge University

Szkoła Magellana otrzymała tytuł Cambridge English Language Assessment Preparation Centre. 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Magellana poprzez udział w programie partnerskim Addvantage dołączyła do elitarnego grona działających na całym świecie organizacji współpracujących z British Council przygotowujących swoich uczniów do sprawdzianu YLE.

Cambridge English to gwarancja sukcesu w nauce języka angielskiego. W Szkole Magellana realizowany jest wyjątkowy i kompleksowy program nauczania i oceny języka angielskiego, który łączy doświadczenie i wiedzę ekspertów z Cambridge English Language Assessment oraz Cambridge University Press przygotowujący naszych uczniów pod kątem egzaminów zewnętrznych z języka angielskiego YLE organizowanego w Polsce przez British Council.

Egzaminy ESOL Cambridge (English for Speakers of Other Languages) to;

  • główna grupa najbardziej popularnych egzaminów z języka angielskiego w Polsce i na świecie oferowana przez prestiżowy Uniwersytet Cambridge. W jej skład wchodzą: KET, PET, FCE, CAE, CPE (w kolejności stopnia zaawansowania językowego) oraz YLE,
  • certyfikaty ESOL Cambridge są honorowane przez liczne uniwersytety oraz instytucje edukacyjne na całym świecie jako potwierdzenie znajomości języka będące warunkiem przyjęcia na studia,
  • certyfikaty KET, PET, FCE, CAE, CPE są ważne bezterminowo.

Dzięki współpracy specjalistów z Cambridge University Press oraz Cambridge English Language Assessment oferujemy nowoczesne i niezawodne publikacje sygnowane logo Cambridge English, które pomagają w osiągnięciu najlepszych wyników na egzaminach. Uczestnictwo w programie traktujemy jako wielki prestiż. Bri­tish Council to instytucja wiarygodna, uznawana na świecie jako niezawodny partner w zakresie współpracy z zakresu międzynarodowych egzaminów językowych.

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]