National Geographic – Tornado

NG

W ramach projektu National Geographic, pierwszaki dowiedziały się dzisiaj nieco więcej na temat tornada. Dzieci czytały artykuł na temat trąb powietrznych, z którego dowiedziały się dlaczego powstają te zjawiska oraz na czym polega zadanie "łowców trąb powietrznych". Miały również okazję poczuć się jak małe tornada podczas wspólnej zabawy. Poznane wiadomości uzupełnił krótki film.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]