National Geographic – Odkrywca

ng

W ramach projektu National Geographic - Odkrywca , uczniowie klas pierwszych poznają Włochy , kraj pizzy .Uczniowie poznają historię tego smakołyku i dowiedzą się jakie miał zastosowanie w różnych okresach. Na koniec dzieci stworzą swoją wymarzoną pizzę z plasteliny. Uczniowie rozmawiać również będą o wodzie. Dowiedzą się między innymi ile jej litrów wypija słoń, a ile wysysa z ziemi brzoza. Woda to życie, a mamy jej coraz mniej. Artykuł pt. ,, Spragniona planeta'' pomoże nam zrozumieć dlaczego jest ona dla nas tak ważna.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl