Magellan’s Adventures – Sweden

DSC_8244

Let’s go to Sweden – tak dumnie zabrzmiały słowa jednego z uczniów 3a, Maksa.  Wszyscy rozpoczęli kolejną fantastyczną przygodę z Magellan’s Adventures – tym razem uczniowie pojechali do Szwecji, kraju, który wszystkim kojarzy się nie tylko z IKEA, ale również z Nobel Prize oraz Pippi Longstocking.  Była to super podróż, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że uczniowie włożyli bardzo dużo pracy oraz serca w swoje prace oraz przygotowania.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl