Lektura 1a

23

Kolejna lektura za nami. Tym razem było to opowiadanie Lucyny Krzemienieckiej ,, Jak się krasnalek z borsukiem na spacer wybierali''. Po wysłuchaniu lektury dzieci dyskutowały, dlaczego bohaterom opowiadania nie udało się pójść na wspólny spacer. Odgrywały również scenki wcielając się w role borsuka i krasnala. Na koniec, w zeszycie lektur narysowały komiks do tej opowieści.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl