Konkurs Logicznego Myślenia

konkurs

Dnia 17 marca uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana wezmą udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia. Konkurs organizowany jest przez Centrum Edukacji Szkolnej. Polega na wykonaniu testu. Do udziału w konkursie nie jest wymagane żadne szczególne przygotowanie matematyczne. Wystarczą jedynie umiejętności rozwiązywania zadań logicznych, łamigłówek i rebusów. Ciekawa formuła zadań konkursowych umożliwia trening i rozwój logicznego myślenia, które przydaje się nie tylko w matematyce czy fizyce, ale także na innych przedmiotach wymagających rozwiązywania problemów.

ZA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW MOCNO TRZYMAMY KCIUKI :)